ILUSIA

Mobilná ILUSIA

Hľadáte zábavný a originálny program, ktorý pobaví a zaujme deti aj dospelých? S mobilnou ILUSIOU to zvládnete štýlovo a originálne! Spestrite svoje podujatie, teambuilding, či firemný večierok netradičnou ponukou iluzionistických fotoatrakcií, ktoré prinesieme priamo k vám. Vstúpte s nami do neprebádaného
sveta optických klamov a zažite tak dobrodružstvo plné smiechu, zábavy a nezabudnuteľných spomienok!

Naša ponuka zahŕňa tieto fotoatrakcie:

Kaleidoskop

Cirkusové zrkadlá

Zázračný stôl

Facemix

Dvojitý zrkadlový efekt

Zaujímalo vás niekedy ako budete vyzerať pri pohľade cez kaleidoskop? Desiatky kópií vašej tváre v symetrickom obraze vás zaručene pobavia. Kaleidoskop je ukrytý v malom domčeku, ktorého vizuál vieme prispôsobiť charakteru vašej akcie.

Naberiete odvahu a postavíte sa pred zábavné zrkadlá? Odraz v nich vás zaručene rozosmeje. Vidíte sa vyšší? Tučnejší? Alebo vám nedajbože chýba noha? Nebojte sa, je to len ILUSIA!

Náš magický stôl zmenší aj tých najväčších z vás. Vytvorte si originálne fotografie aj za pomoci doplnkových rekvizít. Kreativite sa medze v žiadnom prípade nekladú.

Zmixujte vašu tvár s tvárou kolegu alebo kamaráta. Postavte sa oproti sebe a jedinečné fotografie sú na svete!

Univerzálna maketa v tvare kvádra, v ktorej sú umiestnené dve zrkadlové ilúzie. Vonkajšiu grafiku prispôsobíme polepom vašej akcii.